Eternit napisał(a):

|
W dzisiejszej gazecie krakowskiej w artykule red. Karcza pojawiła się wzmianka, jakoby Jirsak był coraz bliżej zasłużenia sobie na nową umowę...
|
to nie byłby błąd tylko Wielbłąd.Przez 5 lat Jirsaka w Wiśle, dobrych meczów ( w miare przyzwoitych raczej)w jego wykonaniu można na palcach jednej ręki policzyc.
Z jego kontraktu dałbym podwyżke Meliksonowi.
Co do Pawłowskiego to uwazam że gracze z Zagłebia ( Łobo,Iwański,Micanski) poza Lubinem sie nie sprawdzają.Może nie reguła ale byłbym ostrożny z kupowaniem za kilkaset tysięcy € Pawłowskiego