Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54657
Stary 13.04.2012, 16:22
Eternit napisał(a):Wyświetl post
W dzisiejszej gazecie krakowskiej w artykule red. Karcza pojawiła się wzmianka, jakoby Jirsak był coraz bliżej zasłużenia sobie na nową umowę...
to nie byłby błąd tylko Wielbłąd.Przez 5 lat Jirsaka w Wiśle, dobrych meczów ( w miare przyzwoitych raczej)w jego wykonaniu można na palcach jednej ręki policzyc.
Z jego kontraktu dałbym podwyżke Meliksonowi.

Co do Pawłowskiego to uwazam że gracze z Zagłebia ( Łobo,Iwański,Micanski) poza Lubinem sie nie sprawdzają.Może nie reguła ale byłbym ostrożny z kupowaniem za kilkaset tysięcy € Pawłowskiego
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.04.2012 o godz. 16:29.
Odpowiedz cytując