Kurz napisał(a):

Melikson jest obok Cwetana Genkowa najlepiej zarabiającym piłkarzem w Wiśle. Kontrakt gwarantuje mu 280 tysięcy euro netto rocznie plus bonusy. Dla zaciskającego pasa klubu z Krakowa stał się zbyt drogi.
Tu link do artykułu: http://wisla-krakow.przegladsportowy...735,3,727.html
Przy założeniu, że to prawda... albo ziarno prawdy, będzie zabawnie.
|
rozumię, że oprócz tych zawodników, którym kontrakty się kończą w czerwcu, jeżeli pozbywamy się go z tego powodu, a nie z powodu marudzenia to trochę bez sensu
z drugiej strony nasz budżet ma być podobno 20% niższy
trochę to błędne koło- bez Meliksona szansa na mistrza nikła, bez mistrza znowu kłopoty finansowe i tak wkoło

nie będę płakał nad rozlanym mlekiem, ale wychodzi na to, że zwolnienie Maaskanta było sporym błędem