Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54656
Stary 13.04.2012, 16:21
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Melikson jest obok Cwetana Genkowa najlepiej zarabiającym piłkarzem w Wiśle. Kontrakt gwarantuje mu 280 tysięcy euro netto rocznie plus bonusy. Dla zaciskającego pasa klubu z Krakowa stał się zbyt drogi.

Tu link do artykułu: http://wisla-krakow.przegladsportowy...735,3,727.html

Przy założeniu, że to prawda... albo ziarno prawdy, będzie zabawnie.
rozumię, że oprócz tych zawodników, którym kontrakty się kończą w czerwcu, jeżeli pozbywamy się go z tego powodu, a nie z powodu marudzenia to trochę bez sensu
z drugiej strony nasz budżet ma być podobno 20% niższy
trochę to błędne koło- bez Meliksona szansa na mistrza nikła, bez mistrza znowu kłopoty finansowe i tak wkoło
nie będę płakał nad rozlanym mlekiem, ale wychodzi na to, że zwolnienie Maaskanta było sporym błędem
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 13.04.2012 o godz. 16:27.
Odpowiedz cytując