Kurz napisał(a):

|
A jesteś w stanie odpowiedzieć, jakie to są wysokie pensje według nowych wytycznych. W każdym razie, jeśli 280 tys EUR dla Meliksona wydaje się przekraczać nasze możliwości, to aż boję się pomyśleć kto bedzie u nas grał.
|
Kto tak powiedział? Mówił coś o tym Bednarz? Narazie nikt nic nie mówi. Osobiście boję się jedynie tego, że Meleksa sprzedamy teraz za kwotę znacznie poniżej oczekiwań. Jeżeli mamy sprzedawać Meliksona, to za minimum 3,5-4 miliony euro. Nie mniej.