Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54653
Stary 13.04.2012, 16:08
Kurz napisał(a):Wyświetl post
A jesteś w stanie odpowiedzieć, jakie to są wysokie pensje według nowych wytycznych. W każdym razie, jeśli 280 tys EUR dla Meliksona wydaje się przekraczać nasze możliwości, to aż boję się pomyśleć kto bedzie u nas grał.
Kto tak powiedział? Mówił coś o tym Bednarz? Narazie nikt nic nie mówi. Osobiście boję się jedynie tego, że Meleksa sprzedamy teraz za kwotę znacznie poniżej oczekiwań. Jeżeli mamy sprzedawać Meliksona, to za minimum 3,5-4 miliony euro. Nie mniej.
Odpowiedz cytując