Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
kipers
Member
Od: 08.2007
Offline
#
3600
13.04.2012, 15:55
Owszem, ale jakbyś wiedział że ktoś ma dużo pieniędzy, to też byś chciał za coś co jest warte 200 złotych, wziąć koło 500zl bo: "co to dla niego za różnica skoro ma tyle kasy?"
kipers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kipers
Znajdź inne posty napisane przez kipers