|
A nie macie wrażenia że to może być szeroko zakrojona akcja która ma na celu posprowadzanie piłkarzy z polskiej ligi za troche mniejsze pieniądze?
Chodzi mi o to że Wisła prowadzi grę medialną (popartą rachunkami płaconymi z opóźnieniem itp) żeby nie było sytuacji naciągania Wisły na duże pieniądze za zawodnika.
Przykład: Zagłębie sprzedaje nam Pawłowskiego mogłoby żądać ogromne pieniądze ale w takim obrocie sprawy nie będą żyłować bo jest możliwość że Wisła tych pieniędzy nie ma.
Bardzo chciałbym żeby tak było...
|