Wyświetl pojedynczy post
kipers
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3598
Stary 13.04.2012, 15:46
A nie macie wrażenia że to może być szeroko zakrojona akcja która ma na celu posprowadzanie piłkarzy z polskiej ligi za troche mniejsze pieniądze?
Chodzi mi o to że Wisła prowadzi grę medialną (popartą rachunkami płaconymi z opóźnieniem itp) żeby nie było sytuacji naciągania Wisły na duże pieniądze za zawodnika.
Przykład: Zagłębie sprzedaje nam Pawłowskiego mogłoby żądać ogromne pieniądze ale w takim obrocie sprawy nie będą żyłować bo jest możliwość że Wisła tych pieniędzy nie ma.

Bardzo chciałbym żeby tak było...
Odpowiedz cytując