kreseq napisał(a):

Za malo u Was bylo cisnienia.... Myslalem ze Krakow to obok Warszawy podstawa, jak widac dupy dal kto dal...
Tak czy siak to Euro bedzie finansowo mierne wiec nie ma o co plakac.
|
Paradoksalnie Kraków może na tym Euro najwięcej zarobić bo wpływy ze sklepów, hoteli i knajp zostaną u nas a nie popłyną do UEFA. Dodatkowo koszty zabezpieczeń będą małe w stosunku do tego co będzie musiało być wyłożone tam gdzie będą odbywały się mecze.