Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1373
Stary 13.04.2012, 13:01
to tylko ja - słuchaj, ile razy naczytałem się jak Wisła wygrywało ligę od warszawskich dziennikarzy, że to "jednooki wśród ślepców"
teraz jest dokładnie tak samo - w końcu Legia (prawie) wygrała ligę i widzisz jak to jest, my to znamy bardzo dobrze
Liga jest bardzo słaba, pojawia się w niej coraz więcej pieniędzy i otoczka jest coraz lepsza (stadiony) ale reszta to takie samo dno jak powiedzmy 5 lat temu..

a co do błedów sędziowskich- to mój ulubiony temat, czy Ty nie widzisz w gazetach tej obłudy?
Dlaczego jak Wisła wygra z Jagą/ Łks-em po błędach sedziego jest wielkie larum w gazetach a jak nas ewidentnie przekręcą jak z Bełchatowem, Jagą czy Ruchem (trzykrotnie - sic! ) to cisza
odpowiedz na moje pytanie- czy też to widzisz z warszawskiej prespektywy?
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując