Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1650
Stary 13.04.2012, 12:36
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Zakladajac ze Ruskie podlozyly bombe w samolocie np podczas remontu czy naprawy, to po kiego ch..a mieli by doprowadzic do ekspolzji u siebie? zeby posprzatac.
Wystarczylo odpalic jak lecial nad oceanem, morzem i po sprawie nic by sie nie zachowalo nawet skrzynki a wine zwalajac na usterke samolotu. Wszak nowy nie byl i po sprawie.
Wbrew pozorom dla ruskich to zdecydowanie gorszy wybór. Nie tak dawno spadł do oceanu samolot Air France i czarne skrzynki oraz cały wrak zostały wydobyte w dobrym stanie.
A tak u siebie poniszczyli dowody a wrak umyli.
Odpowiedz cytując