Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1649
Stary 13.04.2012, 12:19
Szpen ja Ci dam jedną radę obejżyj sobie na NAT GEO katastrofy w przestworzach i zobacz jak się bada wrak. Jak można coś zbadać nie składając tego w kupę i na tej podstawie zobaczyć jak to wszystko rozpadało się..
Dla mnie, bez względu czy to był wypadek, czy bomba, czy zamach, czy cokolwiek! sposób przeprowadzenia dochodzenia jest żenujący i to powoduje że ciągle jest wiele teorii.


Odpowiedz cytując