|
Szpen ja Ci dam jedną radę obejżyj sobie na NAT GEO katastrofy w przestworzach i zobacz jak się bada wrak. Jak można coś zbadać nie składając tego w kupę i na tej podstawie zobaczyć jak to wszystko rozpadało się..
Dla mnie, bez względu czy to był wypadek, czy bomba, czy zamach, czy cokolwiek! sposób przeprowadzenia dochodzenia jest żenujący i to powoduje że ciągle jest wiele teorii.
|