Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1648
Stary 13.04.2012, 12:12
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Szpen- naprawdę ręce opadają.Piszę chyba wyraźnie o badaniach fizykochemicznych pod katem materiałów wybuchowych-podobnie pisali prokuratorzy oraz komisja Millera w podanym punkcie . Moge zrozumieć ze nie odróżniasz badań fizykochemicznych od geofizycznych (badania położenia , wielkości ,geometrii poszczególnych szczątków) które nie mają możliwości wykryć śladów chemicznych substancji ale już tu nie mieszaj.
Jakbyś zresztą śledził różne konferencje prokuratur to bys przynajmniej raz w zeszłym roku słyszał że byli 1czy 2 dni w Smoleńsku i nie mieli ani czasu ani środków na zbadanie wszystkich elementów wraku
ja .......e ale przekrecasz. Wyjasnie Ci to w punktach, bo zdan pisanych nie rozumiesz. Napisze Ci tez moje podsumowanie pod kazdym punktem.

1. rejestratory Tu-154M przechowywane są w Rosji, to polscy specjaliści mieli do nich dostęp i przeprowadzili ich badania przy użyciu własnego sprzętu

zbadalilśmy wszystkie skrzynki i rejestratory jakie były w samolocie. ORYGINALNE. Porownaliśmy je z kopiami, które mamy w kraju. Są identyczne.

2. dokonali również stosownych badań i pomiarów wraku i szczątków samolotu

mając dostęp do wraku wykonaliśmy badania i pomiary, które mogły wyjaśnić przyczynę katstrofy

3. przeprowadzili też odpowiednie badania geofizyczne

dodatkowo zrobiliśmy abdania geofizyczne

4. sporządzili opinię fizykochemiczną

na podstawie powyższych badań, zarowno geofizycznych jak i fizykochemicznych, badanie wraku i pomairow nie stwierdzono wybuchu czy eksplozji.

5. badaniom poddano przedmioty osobiste i odzież ofiar katastrofy

badanie przedmiotow osobostych, odziezy, a nawet cial podczas ekshumacji nie wykazaly zadnych sladow po wybuchy czy eksplozji
Odpowiedz cytując