|
mimo wszystko nie oceniałbym Probierza po tej rundzie, gdzie gości ani nie przygotował, a do tego prezes mu zasadził motywator w postaci konferencji prasowej, która każdemu 'pracownikowi' daje do myślenia i w głowie siedzi, że za pare miesięcy będzie bezrobotny.
Inna sprawa, że do meczu o PP z Ruchem, graliśmy chyba najtragiczniejszy okres w tym sezonie z totalną nieumiejętnością skonstruowania czegokolwiek w ofensywie.
Pomysł z Kasperczakiem nieźle mnie rozśmieszył, czy ten gość tu nie był już 2 razy? I że niby Probierz nie ma z czego czerpać? A z czego miał czerpać Moskal i wszyscy inni młodzi trenerzy? Dziwne myślenie doprawdy.
|