emj10 napisał(a):

Kto napisał, że bardzo dobra?
Wczoraj.
TVP 1
22.10 - Dziewczyna z plakatu (dokument)
22.45 - Szerokie Tory (reportaż sekcie Putina)
TVP 2
21.40 - Rewers (niezły film Lankosza - premiera)
23.30 - Łowcy pedofilów (dokument)
TVP INFO
22.30 - Pospieszalski
24.00 - Bitwa o Haiti (dokument)
Nie ma różnicy względem tego co było ostatnio gdzie w tygodniu śpiewali, jeździli i jeszcze tańczyli w TVP? Proponuję poszukać w gazetach jakiegoś programu sprzed kilku lat (np. późny Kwiatkowski).
Oczywiście piszę o audycjach w normalnych porach, a nie o godz. 8-20 kiedy ludzie są w pracy.
|
Nie no stary - dokumenty po godz.22 czy 23 to zdarzały się zawsze. Ba nawet z 3-4 lata temu był świetny dokument o mjr Ogniu -a że o godz.0.30 i zobaczyło go 0,1% widzów to nic. Wybrałeś czwartek - coś sie fatycznie w nocy pojawiło (
czy musi być w nocy kiedy 70% ludzi śpi?), patrze piątek nic,sobota nic,niedziela nic (no Torbicka ma program

,dalej mi się nie chce sprawdzać)
Od rana do 21 lecą mydlane opery i programy dla normalnych inaczej.Nawet za komuny było lepiej w tygodniu - programy dla dzieciaków (Matplaneta czy jakoś tak), Adam Słodowy, czy naukowy Kamińskiego.
Jedyny okres kiedy zaszły znaczące zmiany to czas Wildstaina który zmienił TVP3 w TVInfo z prawdziwego zdarzenia i jeszcze od czasu do czasu na tym kanale coś można ciekawego zobaczyć