Wyświetl pojedynczy post
Coin
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54642
Stary 13.04.2012, 11:35
Wszyscy hucznie zalecacie strategie "po co przepłacać, dać pograć chłopakom z ME".
A prawda jest taka, że nikt z Was lekko nie przyjmie walki o utrzymanie w kolejnych sezonach, a to jest niestety to co nam zafundują chłopaki z ME jak przyjdzie im walczyć cały sezon.

Mądre przekształcenie drużyny to ani nie 100% ME ani nie 100% doświadczeni gracze z zagranicy.
Odpowiedz cytując