|
Wszyscy hucznie zalecacie strategie "po co przepłacać, dać pograć chłopakom z ME".
A prawda jest taka, że nikt z Was lekko nie przyjmie walki o utrzymanie w kolejnych sezonach, a to jest niestety to co nam zafundują chłopaki z ME jak przyjdzie im walczyć cały sezon.
Mądre przekształcenie drużyny to ani nie 100% ME ani nie 100% doświadczeni gracze z zagranicy.
|