Wyświetl pojedynczy post
Yo Yo
Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54639
Stary 13.04.2012, 11:02
Paljic powinien wylecieć z Wisły po meczu, w którym kopnął naszą koszulkę. Dziwię się, że nikt mu tego już nie pamięta.

A co do Pawłowskiego i innego szrotu z naszej buraczanej, to lepiej sobie ich odpuścić i dać szansę naszym chłopakom z ME. Jak nie widać różnicy, to po co przepłacać?
Bo niby w czym Pawłowski jest lepszy od takiego Kirma, na którego wszyscy narzekają?

Z tych wszystkich doniesień medialnych jedynie powrót Arka Głowackiego wydaje się być sensowny.
Odpowiedz cytując