AS82 napisał(a):

|
Zrób jeszcze postój na każdej wiosze na trasie Kraków - Warszawa to pociag bedzie jechał 12 godzin
|
Nie sprowadzaj tego do absurdu.
Potem zaproponujesz, skład ciągnący sie od Krakowa do Warszawy - jakies 50 tys wagonów - pociąg bedzie jednoczesnie w Krakowie i w Warszawie czyli czas podróży bedzie wynosił 0 minut?
1. Ekspres zatrzymuje się dzieki Gosiewskiemu we Włoszczowej, co okazało się bardzo
ważne dla regionu i dla mieszkających tam ludzi. A PKP ma być dla ludzi, prawda?
2. We Włoszczowej nie zatrzymują sie wszystkie ekspresy na tej trasie, tylko
niektóre
Sprawdź sobie na pkp.pl
AS82 napisał(a):

|
PS Pytam juz drugi raz czy jak do mnie piszesz ty czy Drozd lemingu moge do was pisac per "oszołom"?
|
Nie napisałem do Ciebie "lemingu", ale "piszesz jak leming". Większość Ci to wykazuje. Jesli wykażesz, ze piszę jak "oszołom" (co to znaczy, zdefiniuj pojęcie) mozesz tak do mnie się zwracać. Nie wczesniej