Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16562
Stary 13.04.2012, 10:56
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Zrób jeszcze postój na każdej wiosze na trasie Kraków - Warszawa to pociag bedzie jechał 12 godzin
Nie sprowadzaj tego do absurdu.
Potem zaproponujesz, skład ciągnący sie od Krakowa do Warszawy - jakies 50 tys wagonów - pociąg bedzie jednoczesnie w Krakowie i w Warszawie czyli czas podróży bedzie wynosił 0 minut?

1. Ekspres zatrzymuje się dzieki Gosiewskiemu we Włoszczowej, co okazało się bardzo ważne dla regionu i dla mieszkających tam ludzi. A PKP ma być dla ludzi, prawda?
2. We Włoszczowej nie zatrzymują sie wszystkie ekspresy na tej trasie, tylko niektóre
Sprawdź sobie na pkp.pl
AS82 napisał(a):Wyświetl post
PS Pytam juz drugi raz czy jak do mnie piszesz ty czy Drozd lemingu moge do was pisac per "oszołom"?
Nie napisałem do Ciebie "lemingu", ale "piszesz jak leming". Większość Ci to wykazuje. Jesli wykażesz, ze piszę jak "oszołom" (co to znaczy, zdefiniuj pojęcie) mozesz tak do mnie się zwracać. Nie wczesniej
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....