Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16559
Stary 13.04.2012, 10:14
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Akurat nie wiem skąd takie odczucia co do TVP. Kadencja Dworaka jest całkiem niezła. Powrócił teatr telewizji, postawiono mocniej na dokumenty, a ograniczono widowiska dla plebsu.
A co wspólnego z ustalaniem programu TVP ma Jan Dworak - Przewodniczący KRRiTV - podobno ciała niezależnego
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!