emj10 napisał(a):

|
Akurat nie wiem skąd takie odczucia co do TVP. Kadencja Dworaka jest całkiem niezła. Powrócił teatr telewizji, postawiono mocniej na dokumenty, a ograniczono widowiska dla plebsu.
|
A co wspólnego z ustalaniem programu TVP ma Jan Dworak - Przewodniczący KRRiTV - podobno ciała niezależnego

