|
1. Koncesja na poszukiwanie gazu łupkowego daje pierwszeństwo na jego wydobycie przez Ministerstwo Środowiska (w 93% przypadkach odnotowanych w wydobyciu miedzi, ropy, węgla tak było)
2. PGNiG płaci obecnie Gazpromowi 500$ z hakiem za 1tyś m sześciennych tego surowca co stanowi maksimum 30% faktycznej ceny. Gdy my płacimy średnio 25% więcej za gaz w Niemczech, Włoszech, Francji, Ukrainie zanotowano spadek cen o 16%, które i tak był niższe od naszych wyjścowych.
3.Jesteśmy na 3 miejscu od tyłu w UE jeśli chodzi o jakość życia i gospodarkę a wg. analityków jeśli Rumunia utrzyma tępo wzrostu to za 20-30 lat jej gospodarka przebije Polską.
Nie oszukujmy się ale TV w Polsce stoi na żałośnie niskim poziomie. Czy TVN24, Polsat Info, TVP Info to program informacyjne z całego świata ? Te programy mają poziom Superekspresu i Faktu. Już lepiej włączyć sobie BBC czy CNN. Ja bym z chęcią zapłacił te 20zł miesięcznie ale musi być za co bo za gówniane usługi nie będę płacił.
Ostatnio edytowane przez Puchatek : 13.04.2012 o godz. 10:14.
W nas wiara siła i natchnienie! Szeregi rosną nasze wciąż! Niesiemy Polsce odrodzenie! My, nowe pokolenie!
|