|
Kto napisał, że bardzo dobra?
Wczoraj.
TVP 1
22.10 - Dziewczyna z plakatu (dokument)
22.45 - Szerokie Tory (reportaż sekcie Putina)
TVP 2
21.40 - Rewers (niezły film Lankosza - premiera)
23.30 - Łowcy pedofilów (dokument)
TVP INFO
22.30 - Pospieszalski
24.00 - Bitwa o Haiti (dokument)
Nie ma różnicy względem tego co było ostatnio gdzie w tygodniu śpiewali, jeździli i jeszcze tańczyli w TVP? Proponuję poszukać w gazetach jakiegoś programu sprzed kilku lat (np. późny Kwiatkowski).
Oczywiście piszę o audycjach w normalnych porach, a nie o godz. 8-20 kiedy ludzie są w pracy.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 13.04.2012 o godz. 10:03.
|