Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16557
Stary 13.04.2012, 09:59
Kto napisał, że bardzo dobra?

Wczoraj.
TVP 1
22.10 - Dziewczyna z plakatu (dokument)
22.45 - Szerokie Tory (reportaż sekcie Putina)

TVP 2
21.40 - Rewers (niezły film Lankosza - premiera)
23.30 - Łowcy pedofilów (dokument)

TVP INFO
22.30 - Pospieszalski
24.00 - Bitwa o Haiti (dokument)

Nie ma różnicy względem tego co było ostatnio gdzie w tygodniu śpiewali, jeździli i jeszcze tańczyli w TVP? Proponuję poszukać w gazetach jakiegoś programu sprzed kilku lat (np. późny Kwiatkowski).

Oczywiście piszę o audycjach w normalnych porach, a nie o godz. 8-20 kiedy ludzie są w pracy.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 13.04.2012 o godz. 10:03.