Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
25369
13.04.2012, 09:59
Witam, mam pytanie. Pracowałem w Anglii przez 2 miesiace z dochodów rozliczam się tam i równiez z tamtad otrzymam zwrot podatku ale czy muszę rozliczać się w Polsce lub zgłosić cokolwiek do urzędu ?
WISŁA AZORY !
Krakus!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakus!
Znajdź inne posty napisane przez Krakus!