Szpen napisał(a):

byli eksperci na miejscu, oglądali wrak, pobierali próbki, robili zdjęcia. Jak jest ekspolozja czy wybuch to widać gołym okiem.
Nie stwierdzono, więc nie było.
|
Typowy L

.Wcześniej stwierdzili że był Blasik to byś powiedział że stwierdzili więc był a ze potem stwierdzili że go nie było i co?
Raport Millera str76 pkt 38 (
http://cdnp.gazeta.pl/bi.gazeta.pl/p...owyTu-154M.pdf) i wczorajsze pismo prokuratury gdzie pisze jak byk :".polscy biegli przy użyciu najnowocześniejszych metod sporządzili opinię fizykochemiczną. Badaniom poddano przedmioty osobiste i odzież ofiar katastrofy. Nie wykazały one śladów użycia jakichkolwiek materiałów wybuchowych." .NIGDZIE NIE PISZE ŻE ZBADANO WRAK .