Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1639
Stary 13.04.2012, 09:20
Szpen napisał(a):Wyświetl post
byli eksperci na miejscu, oglądali wrak, pobierali próbki, robili zdjęcia. Jak jest ekspolozja czy wybuch to widać gołym okiem.
Nie stwierdzono, więc nie było.

Typowy L .Wcześniej stwierdzili że był Blasik to byś powiedział że stwierdzili więc był a ze potem stwierdzili że go nie było i co?
Raport Millera str76 pkt 38 ( http://cdnp.gazeta.pl/bi.gazeta.pl/p...owyTu-154M.pdf) i wczorajsze pismo prokuratury gdzie pisze jak byk :".polscy biegli przy użyciu najnowocześniejszych metod sporządzili opinię fizykochemiczną. Badaniom poddano przedmioty osobiste i odzież ofiar katastrofy. Nie wykazały one śladów użycia jakichkolwiek materiałów wybuchowych." .NIGDZIE NIE PISZE ŻE ZBADANO WRAK .
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 13.04.2012 o godz. 09:22.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując