a_r_e_n_a napisał(a):

Wiecie co? Dla mnie to jest niepojęte, że otwarcie mówi się o sprzedaży Meliksona. Jaki jest każdy wie, ostatnio miał słabszy okres, ale cholera cała drużyna grała fatalnie. Jest to piłkarz ponadprzeciętny, wybitny, bohater ekstraklasy:
http://www.youtube.com/watch?v=HUkj1Hn20Bo
Jak budować cokolwiek to w oparciu o zawodników którzy coś sobą reprezentują, wykazują zaangażowanie itd.
|
Ja powiem tak, Garguła swego czasu też był wyjatkowy, też miał sezon konia i kupiliśmy i co? Lipa.
O Dawidowskim można powiedzieć to samo.
Melikson się skończył po akcji z wyborem drużyny narodowej.
Ten gość jest historią, miłą i krótką ale historią.
Teraz on i inne Jaliensy udają kontuzje bo nie chce się im już nic.
Ludzie bez ambicji, bez honoru - nie o taką postawę nam chodzi.