|
Pawłowski jest moin zdaniem przereklamowany - owszem, strzeli czasem bramkę, minie rywala co się Kirmowi np. nie przytrafia, ale też mase ma kiksów, nieudanych zagrań itd. Ogólie jest dosyć przeciętny, więc czy warto na niego wydawać niemałą zapewne kasę, bo Zagłębie promocji robić nie będzie ?
Moim zdaniem nie.
Druga sprawa to Dragan Paljic. Ja nie wiem czy się ze mną zgodzicie, nie wiem też jak wysoki gość ma kontrakt, ale żałuję mocno, że na lewym skrzydle u nas biega Adraż a nie właśnie Paljic. Ten gość był tu sprowadzany jako leoskrzydłowy, a wylądował na lewej obronie gdzie prezentuje się słabo. Nic dziwnego, za to pokazał, że drybling ma, szybkość i przebojowość też, więc może warto gościa realnie w kilku meczach na tej pozycji sprawdzić, zanim się go pozbędziemy i znowu będziemy szukać nowych wynalazków na lewą stronę?
|