|
Jeśli się naprawdę okaże ze chcemy kupić Pawłowskiego a nie mamy kasy na Bitona czy Meliksona zeby mu płacić pensje to proponuję abyśmy sprzedali wszystkich z pierwszego zespołu a nich wziąć wszystkich z ME. I bedzie spokój, bedzie takiej, młodziej, na stadionie bedzie 2-3 tys kibiców i co roku bedziemy się bronić przed spadkiem...
|