gizmowisla napisał(a):

|
po wielu latach posuchy warszawska druzyna musiala zagarnac WSZYSTKO co mozliwe w polskiej slabej lidze .....pogodzcie sie z tym faktem .... hegemonia nie trwa wiecznie i musi byc stanowczo budowana .... jesli myslicie ze legla i ktos tam inny z naszej smiesznj ligi cokolwiek ugra w Europie to sie mylicie ...bo sa to tak samo bankruty europejskie jak NASZA Wisla pana komornika Cupiala ...
|
a co masz na myśli przez stwierdzenie "warszawska drużyna musiała zagarnąć wszystko co możliwe w polskiej lidze"?
jakieś insynuacje?