Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1361
Stary 13.04.2012, 07:54
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
po wielu latach posuchy warszawska druzyna musiala zagarnac WSZYSTKO co mozliwe w polskiej slabej lidze .....pogodzcie sie z tym faktem .... hegemonia nie trwa wiecznie i musi byc stanowczo budowana .... jesli myslicie ze legla i ktos tam inny z naszej smiesznj ligi cokolwiek ugra w Europie to sie mylicie ...bo sa to tak samo bankruty europejskie jak NASZA Wisla pana komornika Cupiala ...
a co masz na myśli przez stwierdzenie "warszawska drużyna musiała zagarnąć wszystko co możliwe w polskiej lidze"?
jakieś insynuacje?
Odpowiedz cytując