Szpen napisał(a):

|
Kolejny raz przypomina mi sie sprawa Jasinskiego, ktory nie mial czas przeczytac kontraktu na gaz i wzrosla cena o 10%. Tylko PiS o tym nie pamieta, albo dyskredytuje, bo Pawlak zrobil jeszcze wiekszy wał.
|
Ja rozumiem że w ferworze dyskusji używa się różnych argumentów ale gwoli prawdy: wyboldowane stwierdzenie jest nieprawdziwe. Deklarowałeś się że przeczytałeś naszą dyskusję z emj10 na temata gazu. Jeśli zrozumiałeś ją w ten sposób że: w czasach rządów PiS cena gazu wzrosła dlatego że minister Jasiński nie miał czasu przeczytać umowy, to radziłbym Ci przeczytać te posty raz jeszcze z większym zrozumieniem. Unikniesz wtedy ośmieszenia serwjąc podobne nonseny.
A jeśli chodzi o eksplatacje gazu łupkowego w Polsce to już się rozpoczęła. Narazie ciągle jeszcze w symbolicznych ilościach ale nie od razu Kraków zbudowano.