Wyświetl pojedynczy post
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13074
Stary 12.04.2012, 19:17
comek napisał(a):Wyświetl post
szkoda ze chrapek nie został w Wiśle na ten sezon, miałby wiele szans na ogranie w ekstraklasie. Uważam że jest lepszy od Bruda, któremu brakuje techniki.
A chrapek to taki hm... Gerrad dobrze odbiera i potrafi uderzyć. możecie zobaczyć kilka jego bramek z dystansu na stronach o pierwszej lidze.
jak to nie dostaje? on jest wypożyczony tylko na ten sezon.
Odpowiedz cytując