Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3587
Stary 12.04.2012, 19:01
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Czy może mi ktoś w miarę logicznie wytłumaczyć jakim niby cudem z tego kryzysu będziemy wychodzić? Jak dla mnie żeby spłacać długi, łatać dziury budżetowe itd trzeba mieć jakieś dochody. U nas skąd się niby mają wziąć? Przecież w ten sposób to my nawet na wynajem tego stadionu nie zarobimy.....
Czego wymagasz? Myślenia?
Bez przesady...

Do większości chyba nie dotarło co robi Cupiał. Kiedy już zrozumieją, to będą krzyczeć najgłośniej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując