rafkur napisał(a):

|
Czy może mi ktoś w miarę logicznie wytłumaczyć jakim niby cudem z tego kryzysu będziemy wychodzić? Jak dla mnie żeby spłacać długi, łatać dziury budżetowe itd trzeba mieć jakieś dochody. U nas skąd się niby mają wziąć? Przecież w ten sposób to my nawet na wynajem tego stadionu nie zarobimy.....
|
Czego wymagasz? Myślenia?
Bez przesady...
Do większości chyba nie dotarło co robi Cupiał. Kiedy już zrozumieją, to będą krzyczeć najgłośniej.