Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
10748
12.04.2012, 18:51
Mako
napisał(a):
Wróciłem do typowania po dłuższej kilku miesięcznej przerwie i na Wielkanocny weekend postawiłem pare meczy.
Jak zwykle "pewniaki"
Jakoś miałem przeczucie i ominąłem Milan, Real i pare innych niespodzianek, znaczy sie "pewniaków"
Dziś obstawiam weekend. Typami podzielę sie jutro Pozdr
w życiu bym nie pogral takiej tasmy,za taka sume i po takich kursach
Gratuluje
archi33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do archi33
Znajdź inne posty napisane przez archi33