Wyświetl pojedynczy post
archi33
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10748
Stary 12.04.2012, 18:51
Mako napisał(a):Wyświetl post
Wróciłem do typowania po dłuższej kilku miesięcznej przerwie i na Wielkanocny weekend postawiłem pare meczy.



Jak zwykle "pewniaki" Jakoś miałem przeczucie i ominąłem Milan, Real i pare innych niespodzianek, znaczy sie "pewniaków"

Dziś obstawiam weekend. Typami podzielę sie jutro Pozdr
w życiu bym nie pogral takiej tasmy,za taka sume i po takich kursachGratuluje


Odpowiedz cytując