Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline
#
25364
12.04.2012, 18:34
Dacie radę na forum odczytywać wiadomości prywatne?
Bo już od 2 h próbuje i ciągle jakiś błąd, zastanawiam się czy tylko ja mam ten problem.
Marcinkrakwoj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinkrakwoj
Znajdź inne posty napisane przez Marcinkrakwoj