Wyświetl pojedynczy post
faraway
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18635
Stary 12.04.2012, 18:25
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Czyli w sumie mamy juz ksztalt skladu na nastepny sezon:
Pareiko - Jovanovic, Glowacki, Czekaj, Brozek - Pietruszka, Sobolewski, Wilk, Pawlowski - Brozek, Malecki
Dlaczego akurat taki skład? Czyżby jakieś konkretne przecieki?
Odpowiedz cytując