Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
faraway
Member
Od: 04.2011
Offline
#
18635
12.04.2012, 18:25
Maciuś
napisał(a):
Czyli w sumie mamy juz ksztalt skladu na nastepny sezon:
Pareiko - Jovanovic, Glowacki, Czekaj, Brozek - Pietruszka, Sobolewski, Wilk, Pawlowski - Brozek, Malecki
Dlaczego akurat taki skład? Czyżby jakieś konkretne przecieki?
faraway
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do faraway
Znajdź inne posty napisane przez faraway