|
Dla mnie w miejsce w kadrze na przyszły sezon powinno się znaleźć dla Burligi, Nalepy i Chrapka którzy wrócą z wypożyczenia. Burliga myślę zmiennik Jovanovica. A dwaj ostatni radzą sobie tam w 1 lidze i też powinni dostać szanse na gre. Na pewno z wypożyczonych do odstrzału Kowalski.
Tego Gajosa też chętnie bym zobaczył xD
|