Wyświetl pojedynczy post
pn_77
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13068
Stary 12.04.2012, 17:54
Ja zacząłbym od defensywy i zatrudnił ZA DARMO bo kończą się im umowy - Celebana i Michała Pazdana. Szczególnie Pazdek jest ciekawy - młody, perspektywiczny, z Krakowa i już ze sporym doświadczeniem. Tylko trzeba się śpieszyć bo w Jadze już czeka na niego kontrakt do podpisania.
Odpowiedz cytując