Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3585
Stary 12.04.2012, 17:49
rafkur napisał(a):Wyświetl post
A to akurat jest dość proste do zrobienia. Bierzesz z konta ile się da do oporu aż spółka .......nie. Dość popularne w naszej rzeczywistości.
Na naszym podwórku dodatkowo płacisz po 3 pensje za to samo stanowisko dla przykładu może to być np trener były, aktualny i przyszły. Płacisz menadżerom za sprowadzenie szrotu. Płacisz kary do Uefa a następnie płacisz zajebiste pensje burakom typu Kapka którzy są bezpośrednią przyczyną tychże kar. I tak to się kręci. Ale zawsze najważniejszy jest punkt pierwszy: na koncie musi być zero a najlepiej minus jak jakiś bank da linię kredytową - reszta znika w odmęcie niepamięci tudzież na poczet długu który jak u lichwiarza nie kończy się nigdy.
Masz rację, tylko czy to jest logiczne?
Dlaczego teraz? Rekordowe wpływy i transfery... Wiadomo. W całej Cupiałowskiej historii jakoś się dało, a największa dziura oscylowała w granicach 2mnl. Jednak teraz nie dziura jest problemem. Łysy nakarmił media i samych kibiców bajką w jakimś konkretnym celu. Nie będę pisał w jakim bo chyba wiadomo.
Gruntu lepszego w przyszłości może nie być . Kozły ofiarne znalazły się same i tylko pozostaje wylansować bohatera.
Obawy jednak mam uzasadnione, a machina juz ruszyła.
Odpowiedz cytując