ciacho napisał(a):

Kolejny przebojowy skrzydłowy bez asyst i bramek W sam raz dla nas
|
Według TM może grać na lewej obronie, ale... chłopak ma 28 lat, do tej pory żadnej klasy rozgrywkowej w Polsce nie zwojował, a my rzekomo się nim interesujemy. NO BEZ PRZESADY!
Ten Gajos brzmi za to ciekawie.
http://www.polskapilka.net/aktualnos...zszych-ligach/
Edit: Swoją drogą mogli obserwować innego gracza Pogoni. Chyba nie rozpowiadali, że obserwowali tego i tamtego. A skąd skojarzono to z Pietruszką?
a) mogło to też paść pytanie "O co walczycie teraz?" i odpowiedź "O Pietruszkę" ; )
b) wszyscy wiedzą, że nie mamy lewych obrońców
c) zgadywanie
d) celowe "wpuszczenie w maliny" dziennikarzy
Już prędzej nasi zainteresowaliby się kimś z tych piłkarzy: Hernani, Djousse, Akahoshi, Lewandowski, Szałek, Franczak