Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16538
Stary 12.04.2012, 17:35
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Piszesz jak leming.
Gdybyś porozmawial z mieszkańcami regionu, to dowiedziałbyś się, że Gosiewskiemu wiekszość za Włoszczową chciała postawic pomnik.
Usprawniło to kontakt tej prowincji ze stolycą, a na stacji Włoszczowa zatrzymywały się i tak tylko niektóre ekspresy.
Jednak dla lemingów prowincja i zwykli ludzie się nie liczą. Najważniejsze, żeby do stolycy dojeżdżali mieszkańcy Śląska i Krakowa


edit
sorry... dopiero teraz przeczytalem linka zapodanego przez Elę. Potwierdza on tylko moje (niezalemingowane) obserwacje
Zrób jeszcze postój na każdej wiosze na trasie Kraków - Warszawa to pociag bedzie jechał 12 godzin

PS Pytam juz drugi raz czy jak do mnie piszesz ty czy Drozd lemingu moge do was pisac per "oszołom"?