Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18634
Stary 12.04.2012, 17:25
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
Was to poważnie rusza? Osobiście jestem neutralny do tej sytuacji - myślę, że nikomu krzywda się nie stała. Swoją drogą wieśniakom trafił się sezon konia i maja mniemanie o sobie niczym Real Madryt, typowa wiejska przypadłość. W następnym sezonie znów wszystko wróci do normy, będziemy Mistrzem a wspaniały i potężny Ruch walczył o komfortowe utrzymanie bez baraży.
Ja tam sobie fuckuje z Patrykiem ...ległej, śmierdzielom itp. robie to z przyjemnością

Dlaczego to śię nie podoba kibicom Wisły? Nie mam pojęcia, trudno znaleść logiczną odpowiedz na to pytanie.
Odpowiedz cytując