Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16536
Stary 12.04.2012, 17:23
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Gosiewski mógł iść na kolejarza zamiast w posły , mając same takie "złote strzały" jak Włoszczowa ,zrewolucjonizowałby polską kolej i dzis byśmy jeżdzili conajmniej TGV albo Pendolino
Piszesz jak leming.
Gdybyś porozmawial z mieszkańcami regionu, to dowiedziałbyś się, że Gosiewskiemu wiekszość za Włoszczową chciała postawic pomnik.
Usprawniło to kontakt tej prowincji ze stolycą, a na stacji Włoszczowa zatrzymywały się i tak tylko niektóre ekspresy.
Jednak dla lemingów prowincja i zwykli ludzie się nie liczą. Najważniejsze, żeby do stolycy dojeżdżali mieszkańcy Śląska i Krakowa


edit
sorry... dopiero teraz przeczytalem linka zapodanego przez Elę. Potwierdza on tylko moje (niezalemingowane) obserwacje
Ostatnio edytowane przez FraMat : 12.04.2012 o godz. 17:32.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....