|
Was to poważnie rusza? Osobiście jestem neutralny do tej sytuacji - myślę, że nikomu krzywda się nie stała. Swoją drogą wieśniakom trafił się sezon konia i maja mniemanie o sobie niczym Real Madryt, typowa wiejska przypadłość. W następnym sezonie znów wszystko wróci do normy, będziemy Mistrzem a wspaniały i potężny Ruch walczył o komfortowe utrzymanie bez baraży.
|