Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18633
Stary 12.04.2012, 17:14
Was to poważnie rusza? Osobiście jestem neutralny do tej sytuacji - myślę, że nikomu krzywda się nie stała. Swoją drogą wieśniakom trafił się sezon konia i maja mniemanie o sobie niczym Real Madryt, typowa wiejska przypadłość. W następnym sezonie znów wszystko wróci do normy, będziemy Mistrzem a wspaniały i potężny Ruch walczył o komfortowe utrzymanie bez baraży.
Odpowiedz cytując