Wróciłem do typowania po dłuższej kilku miesięcznej przerwie i na Wielkanocny weekend postawiłem pare meczy.
Jak zwykle "pewniaki"

Jakoś miałem przeczucie i ominąłem Milan, Real i pare innych niespodzianek, znaczy sie "pewniaków"
Dziś obstawiam weekend. Typami podzielę sie jutro Pozdr
