Wyświetl pojedynczy post
Mako
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: te domysły?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10747
Stary 12.04.2012, 17:14
Wróciłem do typowania po dłuższej kilku miesięcznej przerwie i na Wielkanocny weekend postawiłem pare meczy.



Jak zwykle "pewniaki" Jakoś miałem przeczucie i ominąłem Milan, Real i pare innych niespodzianek, znaczy sie "pewniaków"

Dziś obstawiam weekend. Typami podzielę sie jutro Pozdr
Odpowiedz cytując