Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1356
Stary 12.04.2012, 16:58
Ale jaja, okradają nas w biały dzień i żadnych konsekwencji nikt z tego tytułu nie poniesie. Nie mam dowodów, ale jestem pewien, że mecze wciąż są ustawiane i to w najwyższej fazie rozgrywek. Nic się nie zmieniło. Po prostu nie wierzę, że można być tak chujowym sędzią. Ten kraj jest chory, niech wymrze wreszcie pokolenie tych łapczywych złodziei, którzy nim "rządzą".
Odpowiedz cytując