|
Ale jaja, okradają nas w biały dzień i żadnych konsekwencji nikt z tego tytułu nie poniesie. Nie mam dowodów, ale jestem pewien, że mecze wciąż są ustawiane i to w najwyższej fazie rozgrywek. Nic się nie zmieniło. Po prostu nie wierzę, że można być tak chujowym sędzią. Ten kraj jest chory, niech wymrze wreszcie pokolenie tych łapczywych złodziei, którzy nim "rządzą".
|