Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1193
Stary 12.04.2012, 16:53
kasperczak dobrym trenerem byl to nie podlega dyskusji wiele mu zawdziecczamy swoje osiagnal jako pilkarz i szkoleniowiec lecz teraz jest juz w wieku emerytalnym i zasluguje na odpoczynek
Odpowiedz cytując