Lukasz napisał(a):

Gwiaździsty, z całym szacunkiem, od kiedy pikniki prowadzą doping? Co ma zachowanie Małeckiego z meczu pucharowego do dopingu piknika na meczu? Nic. Pozwolę sobie jednak na OT: reguła jest prosta - piknik nie jedzie po piłkarzach i nie rzuca mięsem. Piknik to piknik i dołączy się do śpiewu gdy C będzie dawać wsparcie naszym piłkarzom albo śpiewać o Wiśle. Czy to za mało jak na doping piknika? Daj piknikom żyć na trybunach innych niż C. Piknikowi też może nie podobać się 'fuck' Małeckiego i może mieć takie zdanie, bo sam palca środkowego nie wystawia.
P.S.
Pikników na omawianym meczu nie było. I jak widać gdy pikników i wyników nie ma to wasza liczba też nie poraża. Paradoksalnie rządzicie się tymi samymi prawami co pikniki tylko w mniejszej skali.
|
Ty już nie jesteś PIKNIK. Ty jestes MAJÓWKOWICZ !