Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13065
Stary 12.04.2012, 14:33
http://www.transfermarkt.de/de/tomas...eler_9284.html jemu kończy się kontrakt jak się odbuduje to napewno był by duzym wzmocnieniem tylko nie pamietam czy nie ma on opcji w kontrakcie przedłuzenia o rok czy dwa lata

http://www.transfermarkt.de/de/tomas...ler_24513.html jego można za jakies 300 tyś E wyciagnac napewno

http://www.transfermarkt.de/de/filip...ler_79190.html on juz był nie raz wymieniany tutaj i napewno bardzie bedzie sie mu chiało biegac niz Lamey ' owi

http://www.transfermarkt.de/de/micha...ler_54512.html lepszy Pazdan niz Jaliens

http://www.transfermarkt.de/de/arkad...er_191891.html Górnik chce go puscic za jakies 300 tys E jak powroci Brożek to może sie przy nim ogrywac.

http://www.transfermarkt.de/de/arkad...er_144721.html Hapal woli Sernasa wiec mozna go tez sprobowac sciagnąc

http://www.transfermarkt.de/de/adria...er_128804.html tego pana juz tez wymienialismy

Ogólnie uważan że powinniśmy sciągac piłkarzy z Czech tylko nie takich Jirsaków z Serbii Bułgarii jak juz zagranicznych oni szybko sie zaaklimatyzuja w naszym kraju niz chociazby taki portugalczyk czy brazylijczyk
Odpowiedz cytując