Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3580
Stary 12.04.2012, 14:21
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Głowacki normalnie trenuje - dla przypomnienia rozegrał ponad 30 spotkań dla Trabzonsporu i Turki do tej pory zastanawiają się czy go nie zatrzymać. Co do Pawła to jest trochę nie poważne pisanie takich rzeczy na temat zawodnika który strzelił 80 goli dla tego klubu.
Tak masz rację, statystyki mają przyzwoite, jednak co było nie musi być. Pamiętam jednego supersnajpera, Koniarek się nazywał. Do Wisły zawitał w roli "gwiazdy" z 99 bramkami ... opuścił nas z identycznym wynikiem.

Głowa czy Brożek owszem, dlaczego by nie. Na lige jak znalazł tylko trzeba zadać sobie pytanie :
czy im się jeszcze chce? i jak długo zechcą chcieć?.
Jednego jestem pewien. Brożek i Małecki nudzić nam się nie pozwolą


ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
I tylko dziwię się Mielcarskiemu i Bońkowi, że wspominali, że to inteligentny człek - nawet jeżeli to ironia taka była..
Kiedyś łysy tak powie o nich... tak to się kręci.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 12.04.2012 o godz. 14:26.
Odpowiedz cytując