westersyl napisał(a):

|
Głowacki normalnie trenuje - dla przypomnienia rozegrał ponad 30 spotkań dla Trabzonsporu i Turki do tej pory zastanawiają się czy go nie zatrzymać. Co do Pawła to jest trochę nie poważne pisanie takich rzeczy na temat zawodnika który strzelił 80 goli dla tego klubu.
|
Tak masz rację, statystyki mają przyzwoite, jednak co było nie musi być. Pamiętam jednego supersnajpera, Koniarek się nazywał. Do Wisły zawitał w roli "gwiazdy" z 99 bramkami ... opuścił nas z identycznym wynikiem.
Głowa czy Brożek owszem, dlaczego by nie. Na lige jak znalazł tylko trzeba zadać sobie pytanie :
czy im się jeszcze chce? i jak długo zechcą chcieć?.
Jednego jestem pewien. Brożek i Małecki nudzić nam się nie pozwolą
ociec Ciemka napisał(a):

|
I tylko dziwię się Mielcarskiemu i Bońkowi, że wspominali, że to inteligentny człek - nawet jeżeli to ironia taka była..
|
Kiedyś łysy tak powie o nich... tak to się kręci.