Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16533
Stary 12.04.2012, 14:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To dlaczego PKP chce robić kolejną stację w Opocznie? Na złość danym? To że jak rasowy leming upierasz się, że musisz spaść w urwisko nikogo nie dziwi. Wszyscy tylko mają nadzieję ze wreszcie oprzytomniejesz .
Gosiewski mógł iść na kolejarza zamiast w posły , mając same takie "złote strzały" jak Włoszczowa ,zrewolucjonizowałby polską kolej i dzis byśmy jeżdzili conajmniej TGV albo Pendolino