Drozd napisał(a):

To dlaczego PKP chce robić kolejną stację w Opocznie? Na złość danym? To że jak rasowy leming upierasz się, że musisz spaść w urwisko nikogo nie dziwi. Wszyscy tylko mają nadzieję ze wreszcie oprzytomniejesz .
|
Gosiewski mógł iść na kolejarza zamiast w posły , mając same takie "złote strzały" jak Włoszczowa ,zrewolucjonizowałby polską kolej i dzis byśmy jeżdzili conajmniej TGV albo Pendolino
