Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18629
Stary 12.04.2012, 11:46
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A ja się zapytam: Co kibice Wisły robią gdy jakieś parchy czy inne kundle wyzywają ich piłkarza ? Udają, że nie słyszą ? Chyba udają. Bo żadnej reakcji na trybunach nie ma gdy piłkarz Wisły jest obrażany. Zamiast tego albo cisza albo śpiewanie pioseneczek nie na temat. Wtedy własnie powinien nasz piłkarz dostać odpowiednie wsparcie i gdy jacyć wszarze jadą po nim to reakzja powinna być wyjatkowo głośna, dająca im do zrozumienia jak wy naszego to my po was albo po waszym kopaczu (jakimkolwiek, najlepiej po ich ulubionym).
Gwiaździsty, z całym szacunkiem, od kiedy pikniki prowadzą doping? Co ma zachowanie Małeckiego z meczu pucharowego do dopingu piknika na meczu? Nic. Pozwolę sobie jednak na OT: reguła jest prosta - piknik nie jedzie po piłkarzach i nie rzuca mięsem. Piknik to piknik i dołączy się do śpiewu gdy C będzie dawać wsparcie naszym piłkarzom albo śpiewać o Wiśle. Czy to za mało jak na doping piknika? Daj piknikom żyć na trybunach innych niż C. Piknikowi też może nie podobać się 'fuck' Małeckiego i może mieć takie zdanie, bo sam palca środkowego nie wystawia.

P.S.
Pikników na omawianym meczu nie było. I jak widać gdy pikników i wyników nie ma to wasza liczba też nie poraża. Paradoksalnie rządzicie się tymi samymi prawami co pikniki tylko w mniejszej skali.
Odpowiedz cytując