|
Takie to włąsnie .......enie o Chopinie.
Wszystko zalezy od punktu siedzenia.
Jak byl mecz z Legia, to cały stadion z piknikami którzy teraz są obrzeni na Małeckeigo darł ryja "PRZY....... MU!" gdy Małecki szarpał się z Rzeźniczakiem. Jakby to zrobił to by znowu był płacz że jaki on nieodpowiedzialny. Wy się mogliście emocjonować i krzyczeć takie rzeczy a jemu nerwy by nie mogły puścić?
Wisła - Ruch
Małecki jak wchodził na rozgrzewke dostał dawke na siebie - poklaskał śmierdzielą
Małecki jak wchodził na boisko, dostał dawke na siebie - poklaskał śmierdzielą
Małecki jak podchodził do karnego dostał dawkę na siebie - po karnym pokazał im herb
Małecki po przegranych karnych jak Ruch spiewał "Wisła to stara ....a" pokazał im Fucka
Małecki jak schodził i słyszał o sobie - pokazał im herb
|