|
To tez jest przyczynek do omówienia sposobu prowadzenia dopingu . Niestety często jest on kompletnie oderwany od wydarzeń na boisku. Kiedy jest jakaś sporna sytuacja gdzie potrzebna jest reakcja trybun np. presja na sędziego, który po raz kolejny skrzywdził swoją decyzją Wisłę to takiej wogole nie ma, za to jest śpiewanie wkółko od 5 min. nieistotnej (w tym momencie) przyśpiewki. To samo jako reakcja na bluzganie naszych piłkarzy. Nie ma żadnej naszej odpowiedzi.
|