Wyświetl pojedynczy post
marek2a
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kresy Zachodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1355
Stary 12.04.2012, 10:53
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Nie ma juz co rozpaczac nad rozlanym mlekiem - Final nie był Nam pisany, puchary 2012/2013 najwidoczniej tez
Finał w Kielcach był nie dla nas. PZPN był pod ścianą i "wybrnął" z kłopotu-finał się odbędzie w przeciwieństwie do superpucharuSędzia dostanie pewnie premię
Odpowiedz cytując