mitmichael napisał(a):

|
Nie ma juz co rozpaczac nad rozlanym mlekiem - Final nie był Nam pisany, puchary 2012/2013 najwidoczniej tez
|
Finał w Kielcach był nie dla nas. PZPN był pod ścianą i "wybrnął" z kłopotu-finał się odbędzie w przeciwieństwie do superpucharu

Sędzia dostanie pewnie premię