|
Jak zrobić przypis w pracy magisterskiej z kilku książek. Z trzech książek napisałem akapit i potrzebuję przypis. Czy taki zapis jest poprawny jak poniżej z tymi średnikami:
Jerzy Bułharyn, Rys wojny węgierskiej w latach 1848 – 1849, Paryż 1852, s. 231-232; Eligiusz Kozłowski, Legion Polski na Węgrzech 1848 – 1849, Warszawa 1983, s. 215; Joachim Antoni Szyc, Legiony Polskie na Węgrzech. Wspomnienia oficera tychże Legionów, Poznań 1850, s. 36-37.
|